Hotspot Entegrasyonu

Hotspot Entegrasyon imkânıyla farklı yazılım ve cihazlardaki kullanıcı listeleri senkronize bir şekilde Hotspot.net.tr Bulut sistemlerine aktarılarak otomatik bir şekilde üretilen kullanıcılar ile misafirleriniz hızlıca internet erişimi sağlarlar. Böylelikle kullanıcılarınızın ikinci bir kayıt olma ve form doldurma işlemleriyle uğraşmasına gerek kalmaz.

Veri Tabanı Entegrasyonu

Hotspot eklentilerinden biri olan “Veri Tabanı Entegrasyonu Eklentisi”; Otel, yurt, apart, pansiyon, vb. konaklama işletmelerinde kullanılan takip programları ile sistemimiz entegre olarak çalışmaktadır. Bu şekilde mevcut veri tabanınıza bulunan müşterileri ve misafirleriniz ikinci bir kayıt işlemi yapmakla uğraşmadan T.C. No ve oluşturulan şifre ile internete giriş yapabilirler.

İşletmenizde konaklama amacıyla kayıt yaptıran yabancı uyruklu misafirleriniz ise ülkelerine ait pasaport numarası ve oluşturulan şifreyle birlikte internet ağınıza giriş yaparak bağlantı kurabilmektedir.

Birden çok farklı veri tabanlarıyla entegre olarak çalışacak şekilde dizayn edilen yazılımımız sayesinde zamandan tasarruf edersiniz.

Desteklenen Veri Tabanı Sistemleri;

MS-SQL Server ve Sürümleri

MySQL Server ve Sürümleri

ORACLE Server ve Sürümleri

MS-ACCESSDB Server ve Sürümleri

FireBird Server ( 2.x Sürümü )

Dosya Tabanlı Entegrasyon

Yazılımımız dosya tabanlı yazılımlar, dosya veri tabanları, txt, xls, xlsx vs. gibi bir çok dosyadan veri okuyabilmektedir. 

Sosyal Medya Entegrasyonu

Misafirlerinizin sosyal medya hesaplarıyla pratik bir şekilde internet erişimi için doğrulama yapmaları için sosyal medya entegrasyonunu kullanabilirsiniz. Kullanıcılarınız tekrar hesap açma, kayıt olma, form doldurma işlemlerinde uğraşmazlar.

Bu hizmet ile beraber sosyal medya hesaplarınızın hit seviyesini ve arama motorlarında ki sıralamanızı yükseltebilirsiniz. Ayrıca “Hotspot.net.tr Login / Giriş” sayfaları ile birlikte tanıtımlar yapabilirsiniz.