Cloud Hotspot Yazılımı


Halka açık internet hizmeti sağlanan yerlerde internet erişim işlemlerini yönetebilmek için Mikrotik cihazları üzerine kurgulanmış Cloud Hotspot ürünüdür. Misafirleriniz ağınıza giriş yaptığında Cloud Hotspot Yazılımı olan WiPoint’in giriş yöntemlerinden biri veya birkaçıyla doğrulama gerçekleştirilerek internet erişimini sağlamış olur. Wipoint SYSLOG Cloud loglama ürünüyle beraber kullanıcı loglarını 5651 sayılı kanuna uygun bir şekilde uzak sunucularda 2 yıl boyunca güvenli bir şekilde saklamaktadır.

Cafe, Restoran, Otel, Okul, Park, Hastane, İş Yerleri, Dernekler gibi kamusal alanlarda internet erişim hizmeti ve kontrolü için kullanıcıları bir bilgisayar yardımıyla operatör tarafından tek tek manuel olarak oluşturmak yerine, daha önceden belirlenmiş doğrulama yöntemleri ile (T.C. No, SMS, e-Posta, Sosyal Medya, Kurum veya İşletmeye ait özel yazılımlar) misafirlerinizin sisteme kendi kendilerini kayıt ederek, belirlenmiş olan hız, kota ve limitler dahilinde erişimlerini aktif edebilmelerini sağlayabilmektedir.

Otel, Yurt, Pansiyon, Şirketler, Okul gibi müşteri, personel veya misafir kayırlarının daha önceden saklandığı yerlerde internet erişimini var olan takip programı ile entegre olarak çalıştırabilir, belirli bir kullanıcı kitlesine erişim izni sağlayabilirsiniz. Dilerseniz portalımız sayesinde manuel olarak kullanıcı ekleme, silme, yasaklama, limitleme gibi işlemleri gerçekleştirebilir, kullanıcılarınızı veya sisteminizi yönetebilir, raporlar oluşturabilir, kullanıcılara özel paketler oluşturabilirsiniz.